Identifikimi yt:

Fjalëkalim:

Qëndro i regjistruar

Shkruani emrin tuaj të identifikimit ose adresën tuaj të postës elektronike dhe klikoni mbi Dërgo kujtesë për të marrë një kujtesë me email.


i mirëpritur mysafir

Guadalupe Murrelet

Synthliboramphus hypoleucus (Xántus de Vesey, 1860)

taxa Related:

Shpërndarje

Display regions:

amerikë veriore
North America (US+CA)[Rralla / accid.]
Amer. Ornithol. Union
Amer. Birding Association[Rralla / accid.]
Kanadë[Rralla / accid.]
Shtetet e Bashkuara të Amerikës[Rralla / accid.]
Central America
Meksikë
Holarctic
Nearctic

Avibase është vizituar 284.165.921 herë që nga 24 qershor 2003. © Denis Lepage | Politika e privatësisë Përkthimi i kësaj faqe është përfunduar me ndihmën e mjet automatizuar Google translation.